1xbit Para Çekme

Bütün beklentileriniz en yüksek düzeyde olsa bile karşılayabilecek bahis sitesi 1xbit ile dilediğiniz kadar para kazanabilirsiniz. Türkiye’nin en başarılı ve en çok kullanılan sitelerinden biridir. Kullanıcı odaklıdır ve onların para kazanması adına elinden geleni yapmaktadır. Bildiğiniz üzere ödeme yöntemlerini geniş tutmuştur. Daha çok kripto paralara odaklanmış ve bunları kullandırmaktadır. Tabii para yatırma yöntemleri çekme yöntemlerinden her sitede olduğu gibi biraz daha fazladır. Peki ama 1xbit para çekme hakkında neler biliyorsunuz? Eğer konu hakkında daha fazlasını merak ediyor ve hangi yöntemleri kullandırdığını öğrenmek istiyorsanız mutlaka yazının devamını da incelemelisiniz. Biliyorsunuz ki kullanıcılarını düşünüyor ve onlara çeşitli yollardan para yatırabiliyor.

1xbit Para Çekme Yöntemleri

Sitesinde kendisine dair pek çok link bulunduran 1xbit bu noktada birçok konuya açıklık getirmiş. Onlardan bir tanesi de 1xbit para çekme yöntemleri. Eğer ki sitenin alt kısmında bulunan faydalı linkler butonuna tıklarsanız karşınıza ödemeler gelecektir. Burada para yatırmak ve oyun hesabınızdan para çekme olarak iki kısım bulunmaktadır. Oyun hesabınızda para çekme kısmına geçmelisiniz. Eğer kullanıcı girişi yapmadıysanız karşınıza ödeme yöntemi gelmeyecektir ancak giriş yaptıysanız tüm seçenekler gözükecektir. Burada Bitcoin, Litecoin, Etherium, Paykasa, AstroPay, ecoPayz, Neteller gibi seçenekler bulunmaktadır. Hepsi hakkında detaylı bilgi vermiş ve nasıl para çekilebileceğini de anlatmış. Tabii bunlara tanımlanan kuralları da mutlaka biliyor olmalısınız. Aksi halde sorun yaşayabilirsiniz.

1xbit Para Çekme Kuralları

Çekim yöntemlerini geniş tuttuğunu söylediğimiz 1xbit illegal olmasından ve banka hesaplarının sürekli olarak kontrol edilmesinden dolayı ödemeleri kontrol altına almak istemiştir. Eğer hareketlilik fazla olursa hemen bloke edilmekte ve hesaplarında ne kadar para varsa yanmaktadır. Bunu hiç istemediği için 1xbit para çekme kuralları getirmiştir. İlk kural tek seferde çekilebilecek en düşük tutarlardır. Burada minimum çekilebilecek tutar 100 TL olarak belirlenmiştir. 100 TL altı çekilememektedir. Ayrıca ödeme süreleri de her ödeme yöntemi için ayrıdır. Paykasa ile ortalama 30 dakika iken ecoPayz ile bu süre 1 saate çıkmaktadır. Bunun yanı sıra kullandığınız promosyon mevcutsa mutlaka onların çevrim şartlarını da karşılamalısınız.

Yorum yapın

Akcebet - Akcebet Twitter -