1xbit Para Yatırma

Alanının en güvenilir ve en başarılı bahis sitelerinden olan 1xbit kullanıcı odaklı hizmet veriyor. İlk amacı onu kullanan kişilerin güvende olması ve memnun kalması. Bunun için bütün özelliklerini en iyi seviyeye çekmiş durumda. Peki ama siz de buraya kayıt olmak ve kullanmak ister misiniz? Yoksa bundan önce ödeme yöntemleri hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz? O zaman burada 1xbit para yatırma yöntemleri hakkında bahsedebiliriz. Siz de biliyorsunuz ki hem yatırım hem de çekim için çok sayıda seçenek bulundurmaktadır. Bunların tamamını sitesinin alt kısmında bulunan sayfalarda vermiştir. Hemen en alta inerek faydalı linkler kısmındaki ödeme yöntemleri linkine tıklayabilirsiniz. Karşınıza kullanabileceğiniz yöntemler ve açıklamaları çıkacak.

1xbit Para Yatırma Yöntemleri

Kullanıcıları basit bir şekilde para yatırsın diye ödeme yöntemlerini geniş tutan 1xbit bunları düzenli bir sayfada açıkça sunuyor. Hepsini inceleyerek kontrol edebilirsiniz. Toplamda 68 adet para yatırma yöntemine sahip. Bunları para yatırmak butonuna tıklayarak görebilirsiniz. Tamamı hakkında ayrıntılı bilgi vermiştir. Ödeme süreleri, komisyon ve yatırılabilecek minimum tutarlar burada bahsedilmiştir. Baktığımızda LocalBitcoins, Crex24, NovaDAX, Chatex, ATM gibi seçeneklerden faydalanabileceksiniz. Burada daha çok kripto para üzerine yoğunlaşıldığını, bunun da nedeninin kripto paraya özel bir platform olduğunu söylemeliyiz. İsminden de anlaşılabileceği üzere bit yani kripto paralar burada geniş tutulmuştur. Peki ama 1xbit para yatırma kuralları hakkında bilginiz var mı? Eğer bunları da öğrenmek isterseniz yazının devamı tam da size göre olacaktır.

1xbit Para Yatırma Kuralları

Toplamda 68 adet ödeme yöntemine sahip olduğunu söylediğimiz 1xbit ne yazık ki havale, EFT, kredi kartı gibi yöntemlerle ödeme kabul etmiyor. Burada daha çok kripto paraları kullanacaksınız. Hepsi için de belirli kurallar getirmiştir. Örneğin minimum yatırım miktarı olarak 1.00 mBT belirlemiştir. Tamamı için durum böyledir. Ayrıca hepsinde komisyonlar da yazmaktadır ve hiçbirinde komisyon alınmamaktadır. Bununla birlikte tavsiye edilenlerin yanına da tavsiye edilir yazmaktadır. Eğer bunları kullanırsanız promosyonlarında sunduğu eklemeleri de alma fırsatınız artacaktır. Daha fazlasını keşfet butonlarını kullanarak nasıl para yatırabileceğiniz o yönteme göre tarif edilmiştir.

Yorum yapın

Akcebet - Akcebet Twitter -