1xbit İletişim

Curacao şans oyunları lisansı ile faaliyetlerini yürüten 1xbit son derece kaliteli ve güvenilir bir platformdur. Şirketi finansal açıdan iyi durumdadır. Kullanıcı odaklı hizmet vermekte ve onların memnun kalması adına elinden geleni yapmaktadır. Bünyesinde çok sayıda bonus ve promosyon bulunmaktadır. Kullanıcılarının hesaplarına yapacakları ödemelere ciddi seviyelere kadar eklemeler yapmakta, onların kayıplarını telafi etmektedir. Peki ama bu platforma kayıt olduktan sonra yaşadığınız problemleri çözmek adına ne yapabileceğinizi biliyor musunuz? Tabii ki de 1xbit iletişim kanallarını kullanacak ve irtibat sağlayacaksınız. Böylece müşteri temsilcileri ile görüşüp tüm problemleri dile getirebilecek ve hepsinin çözülmesini sağlayacaksınız. Konu hakkında ayrıntılı bilgi yazının devamında bulunuyor.

1xbit Canlı Destek

Kullanmakta olduğunuz 1xbit kullanıcılarının kısa sürede iletişime geçebilmesi adına sitesinde sürekli olarak aktif canlı destek bulundurmaktadır. Bunun için siteye girdikten sonra sağ alt kısma bakmalısınız. Burada soru sor yazıyor. Ona tıkladığınızda karşınıza doğrudan bir danışman geliyor. Burada mesajınızı yazacak ve yanıt bekleyeceksiniz. Ayrıca size sorulan soruları da yanıtlamalısınız. Eğer daha hızlı hizmet almak istiyorsanız üye girişi yapmayı da unutmamalısınız. Bunun yanı sıra burada sadece sorunları dile getirmeyeceksiniz. Aynı zamanda kafanızı kurcalayan soruları da sorabilirsiniz. Böylece hepsi danışmanlar tarafından yanıtlanacak ve soru işaretlerinden kurtulacaksınız. Peki ama site içi canlı destek hattının yoğun olduğu zamanlar ne yapacaksınız?

1xbit Müşteri Hizmetleri

Site içerisinde haftanın her günü ve günün her saati aktif bir canlı destek bulunmaktadır ancak burada sizin gibi destek bekleyen binlerce kişi olabilir. Buna dayanarak bazı zamanlar canlı destek hattı yoğun çalışabilir. Bu da cevapların gecikmesi anlamına gelebilir. İşte bu tür durumlarda sizin için verilmiş mail adreslerine elektronik ileti gönderebilirsiniz. Burada 1xbit müşteri hizmetleri çalışmaktadır. Tüm sorularınızı sorunsuz yanıtlayacaktır. Eğer merak ediyorsanız [email protected] mail adresine ileti gönderebilirsiniz. Buraya göndereceğiniz mesajlarda kullanıcı adınız ve sisteme kayıtlı mail adresiniz yazmak zorunda. Aynı zamanda güvenlik birimiyle iletişime geçmek isterseniz de [email protected] mail adresini kullanabilirsiniz. Göndereceğiniz tüm postalar en ince ayrıntısına kadar incelenecek ve daha sonra gerekli geri dönüş yapılacaktır. Ayrıca site içerisinde iletişime geçilebilmesi için bir de mesaj alanı bulunmaktadır.

Yorum yapın